Wnetubranie

Wnetubranie to sklep sklep internetowy i stacjonarny z odzieżą, dodatkami i akcesoriami dla kobiet. Efektem działań marketingowych jest wzrost sprzedaży i odwiedzin w e-sklepie, a także stacjonarnym butiku. Budowana jest krok po kroku rozpoznawalność i dalszy rozwój marki w branży modowej w Internecie oraz na rynku lokalnym.

Dla sklepu internetowego Wnetubranie.pl stworzyłem identyfikację wizualną wpisującą się w branżę modową. Wymyśliłem nazwę „wnetubranie”, a także zaprojektowałem logo. Zarządzam sklepem internetowym, dokonuję analizy skuteczności odwiedzin oraz badam strukturę wiekową klientów. Dobieram słowa kluczowe do kampanii Google Ads.

Projektuję banery, grafiki do sklepu www oraz do serwisów społecznościowych – Facebook, Instagram, a także na potrzeby newslettera. Agreguję i dokonuję gradacji contentu (treści, grafiki, zdjęcia, linki), w celu optymalizacji oraz pozycjonowania. Zapewniam spójność wizualną projektując materiały do druku: metki, wizytówki, kupony rabatowe. Zobacz również realizację dla Kliniki Stomatologii i Medycyny Estetycznej Dream Dental.