Co projektuję?

Logo, identyfikacja wizualna

Brand design czyli kreowanie świadomości marki. Najistotniejsze dla marki jest nazwa, logo i slogan.

Ważne jest aby w każdym komunikacie powyższe elementy były spójne, dzięki czemu skutecznie zapadną w podświadomości klienta. Dlatego kluczowa jest identyfikacja wizualna, czyli przemyślane wzory wyglądu oraz prezentacji przy przekazie reklamowym.

identyfikacja wizualna Allkomp

Strony i sklepy www

Projektuję i wdrażam responsywne strony www i sklepy internetowe kompleksowo.

Podczas procesu projektowania zwracam szczególną uwagę na użyteczność oraz funkcjonalność witryn. Istotna jest również nawigacja, interaktywność, architektura informacji, a także synergia zawartości, czyli spójność tekstów, elementów audio i video, zdjęć i prawidłowość linków.

strona www Dream Dental

Projekty do druku

Projektuję i przygotowuję materiały do technik poligrafii w drukarni.

To projekty na różnorodne nośniki reklamowe, za pomocą których można promować markę lub wydarzenie. DTP to pochodna procesu identyfikacji wizualnej, czyli druk wizytówek, katalogów, banerów, a także kompozycji logo na materiałach reklamowych.

Projekty DTP Limanova Hotel

Graphic Design

Tworzę efektywne wizualnie projekty graficzne do stron www i sklepów internetowych.

Projektując zwracam uwagę na minimalizm formy, czytelność i gradację informacji. Stosuję zasady równowagi i proporcji w projekcie, aby wzrok odbiorcy płynnie poruszał się po obrazie. Dobieram kolorystykę i krój pisma aby wzbudzić emocje i zrealizować cel projektu.

strona www KS Harnaś

e-Marketing

Marketing internetowy to działania mające na celu zwiększenie widoczności marki w Internecie.

Przy pomocy najczęściej używanego narzędzia, którym jest firmowa strona internetowa, strona www projektu, usługi lub produktu. Najpopularniejsze stosowane działania to organiczne: pozycjonowanie stron www, oraz kampanie Google Ads.

sklep internetowy Wnetubranie

Social Media

Reklama w social mediach jest istotnym czynnikiem zwiększającym interakcję klienta z firmą.

Oferuję administrację i kampanie na profilach w serwisach społecznościowych. Za pośrednictwem Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest) można docierać do nowych klientów, oraz spajać ze sobą obecnych budując ich lojalność.

Social Media ChatkaAgi

"Geniusz to 1% talentui 99% ciężkiej pracy"

Zapraszam do współpracy... To Twój "strzał w dziesiątkę".

Zadzwoń lub napisz